Prime Agencja Hostess i Modelek

Zapytania ofertowe:

biuro@beautymodels.pl

Gdańsk: (58) 732-17-17
Warszawa: (22) 205-08-89
Poznań: (61) 624-86-55

W celu uzyskania szybkiej wyceny
zapraszamy do kontaktu pod nr. tel.:

500-522-777

hostessy warszawa - beautymodels
500-522-777
hostessy warszawa - beautymodels


⇒ Modelki, Hostessy Warszawa, targi - Agencja Hostess Warszawa - Beautymodels


Nasza firma posiada duże doświadczenie działamy zarówno w Polsce jak i na terenie Europy Zachodniej, mamy siedzibę w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku oraz Krakowie. Posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie prowadzenia akcji z udziałem hostess, top hostess, modelek, fotomodelek. Dzięki naszemu zaangażowaniu i kreatywności możemy poszczycić się "zawsze zadowolonym klientem". Oferty dla klientów tworzymy na podstawie własnych doświadczeń z przeprowadzonych akcji. Organizujemy pokazy mody, dostarczamy tancerki do klubów i na imprezy firmowe, modelki oraz hostessy warszawa na targi i imprezy firmowe zarówno w Polsce i w strefie Schengen. Zaufały nam już największe polskie i zagraniczne firmy! Jakość świadczonych usług oraz profesjonalizm w realizacji każdego zlecenia, przyczyniły się do stałej współpracy z wieloma naszymi Klientami oraz rekomendowania naszej firmy jako partnera godnego współpracy.

Dziewczyny do reklam Na pokazy mody Dziewczyny na bankiety Dziewczyny na wybieg Sesji zdjęciowych Fotomodelki do reklam
Piękne hostessy warszawa

Aktualnie nadrzędnym celem agencji jest segment TOP HOSTESS. W naszej bazie znajdą Państwo piękne dziewczyny z całej Polski, starannie dobrane pod względem urody, aparycji i kultury osobistej. Znajomość języków obcych oraz wyróżnienia w konkursach piękności to dodatkowy atut współpracujących z nami hostess, który pomoże perfekcyjnie reprezentować Państwa firmę. 
Jeżeli organizujesz bankiety, imprezy, konferencje i potrzebujesz powitać gości w elegancki sposób lub przyciągnąć większą uwagę do swojego stoiska na targach czy imprezach to oferujemy tobie bardzo szeroki wybór modelek i hostess z warszawy oraz całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Naszym klientom oferujemy modelki, hostessy i promotorów na wszelakie imprezy na terenie całego kraju. Zadbamy o to, aby dzięki starannie dobranym hostessom,  każda forma promocji Państwa firmy była unikalnym wydarzeniem. Nasze hostessy warszawa, top hostessy wyróżniają się nie tylko urodą osobistą - cechuje je pracowitość, doświadczenie, uczciwość, punktualność, łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, znajomość języków obcych oraz umiejętność znalezienia się w różnych sytuacjach.

Oferujemy hostessy warszawa na
* targi
* bankiety
* konferencje
* eventy
* imprezy firmowe
* imprezy sportowe
* akcje promocyjne
* rozdawanie ulotek
* szkolenia
* sampling
* kolportaż materiałów promocyjnych
* bodypainting
* oferujemy również hostessy egzotyczne i azjatki

Na stronie znajdziecie Państwo profile jedynie część zatrudniach przez nas modelek, modeli, hostess, fotomodelek
Całą naszą ofertę przedstawimy na życzenie klienta.


Piękne modelki warszawa

Chcielibyśmy Państwu zaprezentować fotomodelki, modelki na imprezy, sesje zdjęciowe, reklamy czy plany reklamowe. Zapraszamy do obejrzenia przykładowych zdjęć modelek. Jako nieliczni w Polsce oferujemy egzotyczne modelki i modele: azjatki, mulatki, czarnoskóre modelki. Na stronie znajdziecie Państwo profile jedynie części zatrudnionych przez nas osób. Skontaktuj się z nami - na życzenie udostępnimy Ci wewnętrzny katalog on-line, w którym umieściliśmy profile niemal wszystkich oferowanych przez nas dziewczyn. Współpracujemy z modelami i modelkami z całego kraju. Posiadamy bardzo ciekawy bank twarzy, dlatego jesteśmy w stanie dobrać modelki i modeli do wszelkich działań reklamowych.

Oferujemy modelki warszawa na
- organizację pokazów mody
- organizację pokazów fryzjerskich
- organizację sejsji zdjęciowych oraz produkcji video
- pokazy mody
- do klipów
- do pokazów fryzjerskich
- do nagrań na strony internetowe
- egzotyczne
- fotomodelki i fotomodeli do sesji zdjęciowychSTYLIZACJA

Odpowiednia stylizacja hostess podkreśli charakter każdej imprezy. Jest wręcz niezbędna podczas sesji zdjęciowej, nagrań video... Nieocenione są umiejętności naszych stylistów, wizażystów i fryzjerek. Oferujemy również stroje dla hostess i promotorów.