Prime Agencja Hostess i Modelek

Zapytania ofertowe:

biuro@beautymodels.pl

Gdańsk: (58) 732-17-17
Warszawa: (22) 205-08-89
Poznań: (61) 624-86-55

W celu uzyskania szybkiej wyceny
zapraszamy do kontaktu pod nr. tel.:

500-522-777

hostessy warszawa - beautymodels
500-522-777
hostessy warszawa - beautymodels


Casting ⇒ zapraszamy casting, Chcesz być modelką, hostessą


Piękne hostessy warszawa

Agencja hostess z Warszawy nieustannie poszukuje nowych twarzy do pracy jako promotor lub hostessa. Wszystkie osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza. Został on stworzony w celu lepszego poznania wszystkich kandydatów i kandydatek. Pamiętaj aby dołączyć do formularza swoje zdjęcia sylwetki i twarzy! Zachęcamy do przesłania  jak największej ilości zdjęć oraz podania wszystkich informacji, co zwiększy szansę na dołączenie do naszej warszawskiej agencji modelek. Jeśli zdjęcia nie zostaną przesłane, zgłoszenie nie będzie brane pod uwagę. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Dane muszą zostać wprowadzone dokładnie, inaczej formularz nie będzie wysłany.Brak możliwości rejestracji z urządzeń mobilnych. Przepraszamy!


 Znajomość języków:
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję PRIME zgodnie z Ustawą z dn. 29/08/1997 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw nr 133 pozycja 883. Wysyłając swoje zgłoszenie wyrażam jednocześnie zgodę na zamieszczenie zdjęć ze swoim wizerunkiem oraz danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym na stronach Agencji PRIME