Modelki, Hostessy Warszawa, targi – Agencja Hostess Warszawa

Agencja hostess i modelek

Nasza firma posiada duże doświadczenie działamy zarówno w Polsce jak i na terenie Europy Zachodniej, mamy siedzibę w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku oraz Krakowie. Posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie prowadzenia akcji z udziałem hostess, top hostess, modelek, fotomodelek. Dzięki naszemu zaangażowaniu i kreatywności możemy poszczycić się “zawsze zadowolonym klientem”. Oferty dla klientów tworzymy na podstawie własnych doświadczeń z przeprowadzonych akcji. Organizujemy pokazy mody, dostarczamy tancerki do klubów i na imprezy firmowe, modelki oraz hostessy warszawa na targi i imprezy firmowe zarówno w Polsce i w strefie Schengen. Zaufały nam już największe polskie i zagraniczne firmy! Jakość świadczonych usług oraz profesjonalizm w realizacji każdego zlecenia, przyczyniły się do stałej współpracy z wieloma naszymi Klientami oraz rekomendowania naszej firmy jako partnera godnego współpracy.


Hostessy i top hostessy

Hostessy Warszawa

Aktualnie nadrzędnym celem agencji jest segment TOP HOSTESS. W naszej bazie znajdą Państwo piękne dziewczyny z całej Polski, starannie dobrane pod względem urody, aparycji i kultury osobistej. Znajomość języków obcych oraz wyróżnienia w konkursach piękności to dodatkowy atut współpracujących z nami hostess, który pomoże perfekcyjnie reprezentować Państwa firmę.
Jeżeli organizujesz bankiety, imprezy, konferencje i potrzebujesz powitać gości w elegancki sposób lub przyciągnąć większą uwagę do swojego stoiska na targach czy imprezach to oferujemy tobie bardzo szeroki wybór modelek i hostess z warszawy oraz całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Naszym klientom oferujemy modelki, hostessy i promotorów na wszelakie imprezy na terenie całego kraju. Zadbamy o to, aby dzięki starannie dobranym hostessom,  każda forma promocji Państwa firmy była unikalnym wydarzeniem. Nasze hostessy warszawa, top hostessy wyróżniają się nie tylko urodą osobistą – cechuje je pracowitość, doświadczenie, uczciwość, punktualność, łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, znajomość języków obcych oraz umiejętność znalezienia się w różnych sytuacjach.

Oferujemy hostessy warszawa na
* targi
* bankiety
* konferencje
* eventy
* imprezy firmowe
* imprezy sportowe
* akcje promocyjne
* rozdawanie ulotek
* szkolenia
* sampling
* kolportaż materiałów promocyjnych
* bodypainting
* oferujemy również hostessy egzotyczne i azjatki

Na stronie znajdziecie Państwo profile jedynie część zatrudniach przez nas modelek, modeli, hostess, fotomodelek
Całą naszą ofertę przedstawimy na życzenie klienta.

Casting - modelek, fotomodelek, hostów, modeli, fotomodeli Warszawa

Modelki i fotomodelki

Chcielibyśmy Państwu zaprezentować fotomodelki, modelki na imprezy, sesje zdjęciowe, reklamy czy plany reklamowe. Zapraszamy do obejrzenia przykładowych zdjęć modelek. Jako nieliczni w Polsce oferujemy egzotyczne modelki i modele: azjatki, mulatki, czarnoskóre modelki. Na stronie znajdziecie Państwo profile jedynie części zatrudnionych przez nas osób. Skontaktuj się z nami – na życzenie udostępnimy Ci wewnętrzny katalog on-line, w którym umieściliśmy profile niemal wszystkich oferowanych przez nas dziewczyn. Współpracujemy z modelami i modelkami z całego kraju. Posiadamy bardzo ciekawy bank twarzy, dlatego jesteśmy w stanie dobrać modelki i modeli do wszelkich działań reklamowych.

Oferujemy modelki warszawa na
– organizację pokazów mody
– organizację pokazów fryzjerskich
– organizację sejsji zdjęciowych oraz produkcji video
– pokazy mody
– do klipów
– do pokazów fryzjerskich
– do nagrań na strony internetowe
– egzotyczne
– fotomodelki i fotomodeli do sesji zdjęciowych

Stylizacja

Stylizacja

Odpowiednia stylizacja hostess podkreśli charakter każdej imprezy. Jest wręcz niezbędna podczas sesji zdjęciowej, nagrań video… Nieocenione są umiejętności naszych stylistów, wizażystów i fryzjerek. Oferujemy również stroje dla hostess i promotorów.