Modele oraz modelki Warszawa


HOSTESSY WARSZAWA

Hostessy Warszawa

Agencja hostess z Warszawy obecnie specjalizuje się w segmencie TOP HOSTESS. Nasza baza profili składa się tylko i wyłącznie z pięknych dziewczyn z Warszawy oraz innych  regionów Polski. Starannie wybieramy nasze hostessy biorąc pod uwagę ich urodę oraz kulturę osobistą. Współpracujemy także z dziewczynami znającymi języki obce oraz zdobywczyniami wyróżnień w konkursach piękności, co gwarantuje, że nasze hostessy będą idealnie promować Państwa markę.

Podczas przygotowywania różnorodnych eventów, konferencji,  imprez, bankietów czy też w trakcie targów branżowych niezbędne jest przyciągnięcie uwagi właśnie do stoiska Państwa firmy. Zachęcamy do zapoznania się z profilami hostess, które z całą pewnością będą ozdobą imprezy firmowej czy też zwrócą uwagę na Państwa produkt. Nasza agencja hostess posiada swoją siedzibę w Warszawie, natomiast gwarantujemy obsługę całego kraju. Skupiając swoją działalność na segmencie TOP HOSTESS współpracujemy z dziewczynami wyróżniającymi się nie tylko urodą, ale także uczciwością, pracowitością, doświadczeniem czy znajomością języków obcych. Są to także osoby, które z łatwością nawiązują kontakt z ludźmi.

W naszej warszawskiej agencji hostess oferujemy obsługę:
– imprez firmowych, sportowych,
– bankietów,
– targów,
– konferencji,
– eventów,
– akcji promocyjnych (np. rozdawanie ulotek, sampling),
– szkoleń,
– imprez z bodypaintingiem etc.

Nasza witryna zawiera tylko niewielką część wszystkich modeli i modelek przez nas zatrudnionych. W celu poznania pełnej bazy profili zachęcamy do kontaktu.

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy! Dla naszych Klientów jesteśmy w stanie przygotować błyskawiczną wycenę.

Zapraszamy do kontaktu!